Mostecký pohár 2018

První soutěž v motorové akrobacii Mostecký pohár 2018 byla řádně ukončena.

Ve dnech 4. a 5. května 2018 probíhala na našem mosteckém letišti soutěž Mostecký pohár 2018 pro motorové akrobaty v kategoriích Sportsman, Intermediate a Advanced. V nejvyšší kategorii Advanced se bohužel zúčastnil jediný závodník, kterému to ale na rodosti nebralo: jednak mohl skončit vždy na prvním místě ( :-)) a hlavně - zatrénoval si pro další závody pod dohledem rozhodčích.

Další kategorie byly obsazeny více: Sportsman - 8 soutěžících, Intermediate 5 soutěžících. Výsledkovou listina je přiložena pod článkem.

Z fotografií je vidět, že náladabyla výborná, a že i počasí vyšlo krásně. Pravda, nemusel tolik foukat vítr, ale o to více se museli piloti snažit, aby létali v prostoru, který jim je vymezen a rozhodčí je tak mohli dobře vidět.

Více fotografií najdete v galerii, jednu ale přikládám rovnou: měli jsme tu i letovou kontrolu. :-)

Součástí letošního Mosteckého poháru byla i soutěž v pingpongu. Pohár předsedy Aeroklub Most získal Jan Říha.

Blahopřejeme všem pilotům a vítezi pingpongu!!!

facebook: Aeroklub České republiky  a samozřejmě Letiště Most